• ZDARMA WiFi pro hosty
  • ZDARMA hlídané parkoviště
  • ZDARMA ubytování dětí do 5 let
  • SLEVA na ubytování 5+ dní
  • SLEVA množstevní a skupinová
  • Zajištění dopravy na letiště

Náš hotel Vás vítá!

Stylový hotel v nejbližší blízkosti centra Brna se nachází na nově zrekonstruované Pekařské ulici, která je přirozenou spojnicí mezi historickým centrem města a proslulýmm brněnským výstavištěm. Obě dvě místa jsou pro návštěvníky ubytované v hotelu dostupné do 10 minut pohodlnou chůzí, automobilem či veřejnu dopravou. Svým návštěvníkům hotel nabízí pohodlné a klidné ubytování v nově zrekonstruovaných dvou až čtyřlůžkových pokojích s vysokým standardem vybavení. Automobily hostů lze zaparkovat přímo na nádvoří hotelu, kde jsou pod nepřetržitým dohledem bezpečnostních kamer. Samozřejmostí je volně dostupné WI-Fi připojení pro hosty.

Hotel samotný je situován přímo pod nejznámější a nejvýraznější brněnskou dominantou - hradem Špilberk, který je obklopen rozsáhlým a udržovaným parkem. Historický dům, v němž je hotel umístěn spolu s rozložením pokojů jednak do vnitřní, klidné části nebo s výhledem na zrekonstruovanou třídu, umožňuje hostům vybrat si pokoj podle svých představ. Ubytování je samozřejmě včetně snídaní, pro další stravování lze využít jednak hotelovou kavárnu nebo širokou nabídku restaurací, kaváren a barů v bezprostřední blízkosti.

K našim hostům se snažíme zachovat individuální přístup, i proto se k nám rádi vracejí - pokud tedy budete mít individuální požadavek, neváhejte jej uvést v objednávce, nebo se obraťte přímo na pracovníky recepce a hotelový personál - budeme se snažit Vám vyjít vstříc tak, aby pobyt v Brně a v hotelu Pod Špilberkem ve Vás zanechal ten nejlepší dojem a abyste se k nám rádi vraceli i Vy.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt v Brně.